Zwiększ pakowność swojego auta – zamontuj bagażnik dachowy typu box

Chcesz zamówić boxy dachowe? Sprawdź http://tinyurl.com/y5ardfh2.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Transport bagażu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]