Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Sprawdź, gdzie kupić blachy trapezowe dachowe

Blachy trapezowe dachowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Blachy trapezowe – niedrogie i wytrzymałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także znakomicie prezentować się jako uwieńczenie hal magazynowych, garaży lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową należy kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08