Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Chcesz nabyć drukarkę 3D? Skieruj się tutaj

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Oszacowano, że używając drukarek 3D i drugich urządzeń Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony nieomal o 90 procent. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować tożsame prototypy, co jest szczególnie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w rozmaitych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]