Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Szukasz hurtowni słoików? Koniecznie musisz skierować się na superbutelki.pl.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to jednocześnie branża, w której bardzo dobrze radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą odbiorcę do swojego pysznego, ekologicznego czy też unikalnego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby towar długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w butelki i słoiki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików to sposób na optymalizację wydatków

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, żurek czy dżemy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego jednocześnie formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając towar na palety zwykle można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu również otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz butelki i słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki szklane (znakomite do rozlewania soków, wina lub piwa) i słoiczki. Transportowane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1400, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków oraz butelek w hurcie można także kupić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do danego rodzaju opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]