Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Dalsze informacje o słoju z kranem

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania oranżad, kompotów, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]