Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Znajdź balon do wina.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]