Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Tu kupisz maski ochronne

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały świat, całkowicie odmienił nasze kontakty społeczne i życie. Wytyczne dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze rozmaitych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku lub restauracji, gdzie na ogół obracamy się w większej gromadzie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa zakładać na usta oraz nos maseczkę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli mamy trudności z oddychaniem w typowej maseczce z materiału?

Mini przyłbica – komfortowa ale wytrzymała

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z materiału są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed zakażeniem patogenami w takim samym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania nos oraz usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są trwałość, komfort oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (trzydzieści razy) za pomocą mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków i osób w podeszłym wieku

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby w podeszłym wieku, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać maski ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez kilka godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co z całą pewnością uznają za atut ludzie młodzi.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]