Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

kontener na gruz, kontener na odpady

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontenery na odpady – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]