Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

chemia przemysłowa, ekologiczne środki czystości, środki do czyszczenia

Żeby utrzymać czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki do czyszczenia – dla kogo?

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o pozbywaniu się charakterystycznych zabrudzeń, m.in. graffiti, osadu z tłuszczów, kamienia kotłowego czy też ognisk pleśni.

Ochrona powierzchni za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na ochronę oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na szkodliwe oddziaływanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony stali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również specjalne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]