Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Dowiedz się, gdzie kupić etykiety na butelki

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na urodziny, ślub czy Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety na wódkę – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselach trunki nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o imionach Pana i Pani Młodej, podziękowanie za obecność czy miejscu i dacie wesela. Etykiety na butelki można kupić w różnych wzorach i barwach, wobec tego bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na butelki – dekoruj domowe przetwory

Etykietami z własnym napisem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę robisz nalewki, wina czy soki, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać przy użyciu kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]