Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

Więcej na temat sklep drukarka 3D na http://bit.ly/2UFE6WY.

Jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada urządzenia do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA i PolyJet, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, FDM, PolyJet i SLA, SLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem sprzętu marki Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też materiały specjalistyczne, takie jak: Ultem 1010, Nylon 12 CF oraz pozostałe (elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, dentystyczne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa używane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep online, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procedurą wydruku przestrzennego, chcą omówić ze specjalistami swoje projekty bądź możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z oferty CadXpert, mogą przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników w obsłudze nabytych urządzeń, opiekę serwisową i pogwarancyjną czy wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych korporacji

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, iż już małe lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w ramach branż, jak między innymi odlewnictwo, motoryzacja, stomatologia czy medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor urządzeń do drukowania przestrzennego prężnie ewoluuje – wraz z postępem idą nowe technologie oraz rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić jedynie gigantyczne korporacje. Dziś – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają także mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z każdym rokiem spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do drukowania przestrzennego są bezustannie rozwijane i ulepszane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy obniżenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]