Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Dalsze informacje o blasze na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Czemu opłaca się ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek idealnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze uznanie. Świetnie wyglądająca oraz trwała blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także na dachach o skomplikowanej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe wspaniale komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym czy dworkowym), a przy tym jest wytrzymałe oraz odporne na korozję.

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem użytej technologii oraz odporności. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową warstwą, która zapewnia protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV czy deszcz i śnieg. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też obniżyć wydatki związane z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08