Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Wszystko o parkingu w Balicach znajdziecie na pandaparking.pl.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]