Wynajem apartamentów w Zakopanem – jak szukać pośród setek ofert?

Wynajem apartamentów Zakopane - zobacz aktualną ofertę.

Jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce jest rzecz jasna Zakopane. Jakie atrakcje czekają tam na przyjezdnych? Jakimi regułami warto się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – zaplecze noclegowe oraz najważniejsze atrakcje

Położone w bezpośrednim otoczeniu Tatr Zakopane cieszy się popularnością zarówno w zimą, jak i latem. Rozrywkę odnajdą tu przeróżne grupy przyjezdnych – Ci zainteresowani szusowaniem po trasach zjazdowych, amatorzy trekkingu, a także wydarzeń sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się zawody, w czasie których rywalizują sportowcy z całego świata. Wczasowicze mogą również skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” albo wyruszyć jednym z pieszych szlaków turystycznych – między innymi na Czerwone Wierchy, wokół Doliny Chochołowskiej czy do Doliny Kościeliskiej. Na co warto zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Należy przede wszystkim dowiedzieć się, jakie usprawnienia proponuje wybrane miejsce noclegowe oraz czy dysponuje placem zabaw dla najmłodszych. Niesłychanie ważne jest położenie – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w okolicy szlaków turystycznych czyw centrum Zakopanego, jak i kwatery na uboczu.

Wyszukaj wygodne apartamenty w Zakopanem – skorzystaj z katalogu

Baza noclegowa w Zakopanem jest niesłychanie obszerna – na miejscu dostępnych jest wiele kwater, które sprostają wymaganiom wyjątkowo kapryśnych turystów. Do wyboru są między innymi rezydencje, apartamenty czy domki. Na przybyszy oczekują przeróżne udogodnienia, dzięki którym pobyt w Zakopanem staje się jeszcze bardziej luksusowy – wybrane domki oferują dostęp do SPA, są wyposażone w palenisko, a także gwarantują wynajmującym niezbędne urządzenia AGD (lodówkę, pralkę, suszarkę do włosów) i RTV (radio, kablówkę). Nowocześnie urządzone domy i rezydencje ułatwiają odpoczynek po intensywnie spędzonych godzinach na szlaku turystycznym. Decydując się na wynajem apartamentów warto też dowiedzieć się, czy dany nocleg posiada parking, a także czy jest przyjazne dla domowych zwierząt – np. jeżeli mamy zamiar zabrać ze sobą psa. Duży wachlarz ofert udostępniają strony internetowe pozwalające na dzielenie ogłoszeń według przeróżnych kryteriów. Za pomocą nieskomplikowanej wyszukiwarki szybko można znaleźć apartament bądź dom wolny w konkretnym okresie, który ma widok na Tatry, gwarantuje miejsce parkingowe i atrakcje dla dzieci.

Dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]