Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij cateringu firmowym!

Zamów catering dla firm Katowice na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Warsztaty, spotkanie biznesowe lub sympozjum – każda poważna firma niechybnie kiedyś stanie przed problemem zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering firmowy – na czym polega ta usługa?

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to spotkania trwające z reguły po 5-6 godzin, nierzadko nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są zazwyczaj dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, podczas których ciężko jest spożyć większy posiłek w okolicznej jadłodajni. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia koszuli i dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniane są też urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Organizujesz szkolenie? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to też szansa rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźnej atmosferze kwestii poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc własnoręcznie przyszykowane czy też zakupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie uczestników.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]