Serwis iPhone – gdzie szybko wymienić baterię lub szybkę w telefonie?

Poznaj więcej szczegółów o wymianie szybki iPhone 6s.

Laptopy, telefony i tablety są w dzisiejszych czasach nierozerwalnym elementem naszego życia zawodowego oraz osobistego, z tej przyczyny nabywając te akcesoria najczęściej wybieramy te godne zaufania. Taką sławą szczycą się od dekad produkty firmy Apple, które mimo swojej dość dużej ceny w porównaniu do urządzeń pozostałych marek, co roku pozyskują sobie miliony nowych klientów. Jednak nawet sprzęt wysokiej klasy może uleć uszkodzeniu czy też przestać poprawnie działać w wyniku nieuważnego użytkowania. Co nie świadczy o tym, iż od razu powinno się wymienić go na nowy – wystarczy wszak oddać go do serwisu Apple.

Musisz wymienić szybkę? Dostarcz smartfon do Serwisu iPhone Warszawa

Ci, którzy używali produktów Apple przekonali się, iż sprzęt ten działają bez szwanku przez lata, ale nawet one nie oprą się zniszczeniom, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa codziennie dostaje prośby o wymianę szybki tylnej oraz przedniej, zbitych w wyniku mocnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, jak również wymianę innych delikatnych podzespołów jak niedziałający mikrofon bądź popsute gniazdo ładowarki. Nasi fachowcy będą wsparciem też w przypadku potrzeby odzyskania ze smartfona utraconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone Warszawa – smartfon możesz przysłać do naprawy przez kuriera

Dopóki smartfon ma obowiązującą gwarancję większość napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych serwisach producenta. Problemy zaczynają się po okresie gwarancyjnym, bowiem likwidacja nawet nieznacznych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Na szczęście na obszarze naszego kraju, z reguły w sporych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w od ręki są w stanie zrealizować naprawę telefonów tej marki nowszej i starszej generacji, sprzedawanych na przestrzeni zeszłej dekady, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini oraz iPhone SE 2020.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie masz możliwości przynieść telefonu do punktu samemu, szukaj usługodawców, którzy przyjmują zlecenia naprawy iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555