Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Potrzebujesz więcej wiadomości o miejscu na wesele w Krakowie i okolicach? Wejdź na https://bit.ly/3j1r0Q3

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka dość ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość uczestników wesela, aby być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeżeli na wesele zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, powinno się poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli przystrojenie stołów, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przygotowanie menu. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z olśniewającą oprawą

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić 130 gości. Przyjęcie może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż 40 minut.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]