Profesjonalna opieka nad grobami

Jeśli chcesz zlecić sprzątanie grobów Kraków, skieruj się na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Stawki, jakie należy opłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od zakresu usług – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od wielkości grobów, zaś najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]