Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Parking przy lotnisku w Balicach - dowiedzcie się co może wam zaproponować.

Główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły duże uznanie, to możliwość przybycia nawet w najbardziej odległe miasta świata, szybkość oraz wygoda. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking w Balicach – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, wobec tego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]