Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Zainteresowany Kraków lotnisko parking długoterminowy? Kliknij tutaj.

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking blisko portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w autobusie bądź pociągu.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się z niego skorzystać?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub przez telefon – błyskawicznie i bez problemów, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Innym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]