Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Jeśli potrzebujesz zamówić organizację przyjęć, zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzty, komunie święte czy przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności. Jeśli lista gości jest bardzo długa, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka czy imieniny, w której będą brać udział w większości osoby dorosłe, uczestnikom powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei zabawy, w których znaczną część gości stanowią małe dzieci, m.in. komunie albo ceremonie chrztu, warto wyprawić w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy oferowane zaproszonym też wypada dostosować do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Wyszukanie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal dworskim duchu odbywają się w nim chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do 130 osób. A jeżeli impreza zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, poprzez ułożenie oraz ozdobienie stolików, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i kucharzy.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]