Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Aby skorzystać z pomocy profesjonalistów biura architektonicznego Kraków, skieruj się w to miejsce.

Biuro architektoniczne świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt wykonuje pełny projekt budynku, a następnie czynnie sprawuje kontrolę nad zaawansowaniem prac, planuje odnowę budynku lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, nieszablonowych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a przy tym po prostu wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi żłobki, kawiarnie, mieszkania pod wynajem czy budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku oraz indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może też rozplanować obszerne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]