Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Tutaj sprawdzisz, jak zamówić organizację imprez firmowych.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne albo grille dla pracowników i ich rodzin, których celem ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby celebrować zdobyte kontrakty, jak również rozmaite sympozja, gale dla klientów biznesowych oraz szkolenia. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy w budynku firmowym dużych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, należy poszukać propozycji wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do charakteru urządzanej uroczystości. Prestiżowe gale dla kontrahentów marki, podczas których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Wypada w takich sytuacjach urządzić event w klimatycznym miejscu, które dodatkowo uwydatni ważność uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie sali należy wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering dobrej firmie

W toku planowania eventu firmowego nie można przeoczyć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazane miejsce apetycznych potraw dla obecnych, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się rozstawieniem stolików. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie gościom nieskazitelnej obsługi. Opłaca się więc korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i idealnie prezentujące się dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w szykowny sposób.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]