Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Chcesz poznać więcej informacji o aranżacji wnętrz Kraków? Skieruj się na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]