Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Kliknij tu i dowiedz się, komu zlecić catering imprezowy.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w rzeczywistości przez cały rok w przeróżnych miejscowościach w Polsce mają miejsce benefisy, konferencje czy gale. Wszystkie te imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na istotnych galach

Masz zarezerwowaną salę na event lub wybrałeś już lokalizację, w którym urządzisz piknik? To świetnie! Teraz powinieneś postarać się o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych przekąsek, ciepłych potraw i trunków. Pamiętaj, że w czasie istotnych gal nie można postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i liczyć na to, że goście obsłużą się samodzielnie. Liczy się cała oprawa – przemyślane rozstawienie stolików, stylowe dekoracje, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu zapewne docenią dodatkowo, jeśli dania będą ułożone na talerzu jak w topowych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Czy warto korzystać z oferty cateringu na imprezę?

Plusem korzystania z usługi cateringu eventowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniony zespół nie tylko przyrządzi przepyszne dania, ale także kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i przekąski będą przywiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas obecnym popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną sposobnością, żeby obserwować z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od długiego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset gości. W czasie ustalania szczegółów oferty doradzi ona, które dania, napoje oraz przekąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]