Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Szukasz więcej informacji o automatycznym księgowaniem? Skieruj się na https://tinyurl.com/y97kjgk9

Przedsiębiorcy stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z serwisem mass collect

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko większych firm, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje przelewy abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]