Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

kuchnia na wymiar

Kuchnie na indywidualne zlecenie oraz kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne minusy oraz atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można swobodnie zamontować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, jakie chcą błyskawicznie i łatwo urządzić swoją kuchnię. Są jakkolwiek zazwyczaj mniej elastyczne niż kuchnie na wymiar oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nieszablonowe wnętrze i konkretne oczekiwania użytkowników znacznie ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to profesjonalna usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być dobrym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia oraz doskonale wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, zgrabnych oraz współczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zlecenie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Dane kontaktowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]