Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

producent oświetlenia dla automotive i mobility

Niezwykle ważnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł lub zbagatelizowanie konieczności wymiany zbitej lampy może w rezultacie spowodować groźną sytuację na trasie, co nierzadko kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej klasy świateł jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie musi zagwarantować bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z polskich dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Jakie produkty ma w swoim portfolio polski producent oświetlenia do autobusów z Krakowa?

W zasadzie w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, bocznych oraz tylnych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, spółka dostarcza także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami agro, specjalnymi czy off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które znacznie podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają mnóstwo tygodni w trasie. A to tylko część produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowana grupa ekspertów gotowa urzeczywistnić zamysł klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, poprzez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, spółka świadczy również wsparcie posprzedażowe. Wskutek drobiazgowych analiz potrzeb kontrahentów, zaangażowania w wszechstronne testowanie nowych produktów, a także budowania kompetentnego zespołu specjalistów, spółka OE Industry zyskała pozycję lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]