Niezbędny sprzęt dla motocyklisty

Znajdź sprzęt dla motocyklisty.

Własny motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. By nasycać się z jazdy komfortowej i bezpiecznej, a przy tym zgodnej z regulacjami, wypada zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie gadżety są potrzebne i gdzie je nabyć? Wyjaśniamy wszystko w tym artykule!

Jaki sprzęt motocyklowy jest niezbędny?

Kask to – według polskich regulacji – obligatoryjny element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest niemniej jednak powiedziane, jakiego typu musi być to kask, istotne jest tylko to, aby spełniał standardy bezpieczeństwa. Masz prawo w związku z tym wybierać z wielu kasków dostępnych w sklepach motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a do tego prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu oraz ogumienie pneumatyczne (każde z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak widać, każdy z tych rynsztunków to wyposażenie motocykla – motocyklista powinien posiadać tylko przytoczony już kask. Należałoby niemniej jednak zadbać o poboczne akcesoria motocyklowe, jakie poprawią komfort jazdy, takie jak profesjonalne ubranie i buty czy kufry i sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w kompetentnym sklepie motocyklowym.

Akcesoria motocyklowe – punkt sprzedaży stacjonarny a internetowy

Jak wybrać punkt sprzedaży z dodatkami motocyklowymi? / Jak wybrać sklep motocyklowy?
Gdzie zakupić sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie właściwym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest doświadczona obsługa, którą wolno poprosić o wskazówkę, niemniej jednak w sklepie internetowym również jest ona dostępna, choć żąda kontaktu telefonicznego bądź ewentualnie mailowego.
Przewagą internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą atrakcyjne ceny, niejednokrotnie bardziej przychylne niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny zezwala obejrzeć sprzęt przed zakupem.
Jaki więc punkt sprzedaży z dodatkami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – co poniektóre punkty sprzedaży, np. sklep motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak również sklepami stacjonarnymi (w przypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu i Krakowie).

Dane kontaktowe:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]