Jakie kufry na motor

Kufry motocyklowe Givi zamówisz na https://www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewnie często musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jednak jaki kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednak również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i oszałamiający stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]