Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wynajem szalunków - poznaj pełną ofertę

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, jednak można zaobserwować także wersje wykonane ze stali, a czasem nawet tworzyw sztucznych. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych rezultatów. Jednak z uwagi na wysokie koszty nie zawsze ekipy remontowe mają własne szalunki. Gdy będą niezbędne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, dobrze sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć również o funkcjonalności, ponieważ trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować spore koszty.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe i funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się również obsługa korzystającego z usługi – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze z kolei wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o usługach danej firmy sądzą poprzedni kontrahenci.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]