Nowatorskie projekty domów drewnianych

Na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html znajdziesz więcej informacji o domy drewniane projekty.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska konstrukcja powoduje, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale są także funkcjonalne. Czy domki z bali mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z murowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Jednak dzięki innowacyjnym elementom dają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – organiczne materiały

Domy drewniane nowoczesne to budynki wykonane z surowca naturalnego, dzięki czemu są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na alergie odczuwają znaczącą poprawę stanu zdrowia. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba stosować generującej duże koszty termomodernizacji. Dodatkowym walorem jest mała grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować także podczas zimy, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]