Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski

Jesteś zainteresowany usługami pracowni architektonicznej Kraków? Kliknij w to miejsce.

Na pewno chciałbyś, by w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie podjętych przez Ciebie starań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych ofert nie powinno być jednak trudne – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na terminie, możesz kupić gotowy szkic. Które wyjście okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie bez trudu dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam propozycje dla mniej wymagających klientów i tych, którzy chcieliby kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najsilniejszą stroną okazuje się niewątpliwie cena – najtańsze projekty kupimy już za za nieco więcej, niż dwa tysiące złotych. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla osób, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych nieruchomości. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które go wybiorą muszą przygotować się na koszt około dwustu zł za m2.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]