Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany wnętrzami firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości, koniecznie zajrzyj tutaj

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepsza metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, które zamierzają np. wynająć. Dla sporej ilości klientów okazja do zwiedzenia danego pomieszczenia przed podpisaniem umowy jest ogromnie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że prócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby firmy czy hotelu, jesteśmy w stanie przejść za jednym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przemieszczać się do kolejnych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Wirtualny spacer VR w biznesie – gdzie je udostępnić?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać odbiorcom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można użyć do prezentacji pracowni, restauracji bądź hostelu, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w trakcie sprzedaży mieszkania, aby ewentualni klienci byli w stanie dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z kilku przyczyna. Najistotniejszy z nich to sposobność umieszczania ich na naszej stronie firmowej, w wizytówce Google Moja Firma czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej zachęcić klienta, by wybrał nasze usługi . Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę zaczną mieć do niej dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem aktualnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy zlecić jego opracowanie profesjonalnemu fotografowi.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]