Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Promocja firmy w Mapach Google - skieruj się tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z głównych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tej pory jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych przedsiębiorstw, usług bądź marek. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce GMF wszystkich aktualnych danych, adresu strony internetowej firmy, umieszczenie estetycznych fotografii oraz stosownego opisu firmy. Istnieje również inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub nieruchomość. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy także odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele przedsiębiorstw decyduje się na jej użycie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]