Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Poznaj więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszukania potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które działają jedynie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Poznaniu albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług stosują głównie frazy lokalne, czyli zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “sklep odzieżowy kraków”, “cukiernia kraków” albo “wizażystka kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron internetowych od ponad dekady. Przez ten czas na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym pozyskać nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również uaktualnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]