Projekt gazety firmowej

Znajdź fachowców, którzy wykonają projekt gazety.

Korporacyjny biuletyn to bardzo dobry sposób komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, ale również rodzaj reklamy. Sprawdźmy zatem, jakie treści warto umieścić w takim biuletynie i czy warto postawić na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – likwidacja błędów komunikacyjnych w firmie

Korporacyjny biuletyn może pełnić dwie role. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – informowanie o sukcesach, pochwalenie się dobrymi osiągami, wywiady z najlepszymi pracownikami. Tego rodzaju gazetki mają duże znaczenie dla funkcjonowania całej firmy, ponieważ świetnie zagrzewają do pracy załogę. Dzięki temu pracownicy bardziej angażują się w funkcjonowanie korporacji, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich codzienne powinności przynoszą im więcej satysfakcji. Badania pokazują, że gazeta korporacyjna sprawia, że pracownicy chcą doskonalić swoje wyniki, poprawia się też atmosfera w zakładzie. Ogromnym atutem jest także likwidowanie szumów komunikacyjnych pomiędzy pracownikami, które bywają główną przyczyną nieporozumień w wielu przedsiębiorstwach. Firmowy biuletyn gwarantuje też całkowitą transparentność strategii zakładu.

Projekt gazety – podnieś sprzedaż

Oczywiście gazeta korporacyjna to też znakomita metoda reklamy. Broszura może dotrzeć do czytelników takich jak: kontrahenci, media, organizacje polityczne, uczniowie. Firmowy biuletyn dzięki temu promuje działania naszej korporacji, zwiększa zyski, a także wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o wydawaniu korporacyjnego biuletynu musimy w pierwszej kolejności zaangażować redaktorów i zaplanować kwestie związane ze składem broszury. Można w tym zakresie posiłkować się usługami doświadczonych podmiotów (np. grafików projektowych), którzy stworzą projekt gazety, określą ilość stron i zatroszczą się o wydanie. firmowy biuletyn z pewnością spełni swoje zadanie.

Dane kontaktowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]