Filmy korporacyjne – prezentacja firm w mediach społecznościowych

Filmy korporacyjne to nowoczesny sposób promocji przedsiębiorstw, ich usług lub towarów. Za pomocą kilkuminutowego spotu zmontowanego z ciekawych ujęć można oddać atmosferę panującą w firmie, zaprezentować jej historię, osiągnięcia, hasło przewodnie oraz misję. W filmie warto też uwzględnić pracownikówbudujących na co dzień daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, bez względu na to, czy jest to polski oddział międzynarodowej korporacji, zakład produkcyjny, duża organizacja, instytucja publiczna bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoją firmę

Wideo marketing jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi rynku. Badania wykazują, że materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje nacechowanie emocjonalne niż tradycyjne reklamy, z tej przyczyny coraz więcej osób działających w obszarze marketingu używa go do promocji firm. Filmy korporacyjne można opublikować w serwisach społecznościowych (YouTube, Facebook czy Instagram), jak również na stronie www firmy. Materiał filmowy w mgnieniu oka trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a ciekawy scenariusz i energiczny montaż klipu przyciągnie ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielna produkcja filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – potrzebny jest profesjonalny sprzęt (kamery, oświetlenie, oprogramowanie do montażu), jak również ciekawy pomysł i scenariusz, zatem najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z usług firmy, na co dzień zajmującej się produkcją filmów. Doświadczona ekipa zadba o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem głosu lektora, napisów czy muzyki), a najnowszy sprzęt pozwoli zapisać materiał doskonałej jakości.