Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o fala uderzeniowa cena, uzyskasz na www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest używana i kiedy ?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie stosowana w kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak kolano skoczka, bóle kręgosłupa, tzw. łokieć tenisisty czy zapalenie ścięgien. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie leczenia u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w 70-80% przypadków.

Dane kontaktowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]