Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Wejdź tu, jeżeli interesuje Cię najlepsza oferta kursu rysunku

Lubisz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z kursów tego typu korzystają również osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]