Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Oferta kursu Blender w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Świat grafiki bez ustanku ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik preferując kreowanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się w tej chwili wielkimi wydatkami – można po prostu pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego program nauczyciela

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, lecz proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często jest dość irytujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby odbywał się on w niewielkich grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w w branży projektowej i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Poznanie oprogramowania Blender 3D poszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które później można śmiało uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier wideo i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz miłośnicy animacji pragnący znaleźć nowe formy wyrażania siebie lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]