Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Pełna oferta kursu digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]