Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Sprawdź, kto oferuje wdrożenia WooCommerce.

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Czemu warto założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma dużo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z używając bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć wysokie pozycje w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi klientów. Za sprawą użycia dedykowanych wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić klientom zlecenie przelewów za zamówienie między innymi za pośrednictwem DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o użycie tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed cyberatakami. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo publikować omówienia i rozmaite porady dotyczące oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]