Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Pełna oferta wypraw górskich dla początkujących.

Uwielbiasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne eskapady kierowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. By partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]