Srebrne pierścionki – praktyczny poradnik

Dowiedz się, gdzie kupić pierścionki srebrne

Oznaką klasycznej wykwintności są srebrne pierścionki. Każda szykowna Polka musi mieć w swojej szkatułce biżuterię wykonaną z tego szlachetnego kruszcu. Zobaczmy więc, czym wyróżniają te piękne pierścionki, stanowiące idealną oprawę damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej modne?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek takie srebro jest produktem miękkim, podatnym na różne urazy mechaniczne i jako pierścionek może łatwo nabawić się defektów. U jubilera kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy wybrać pierścionek o gładkim wykończeniu lub bardziej strojny. Te najchętniej wybierane wysadzane są cyrkoniami, bursztynami, koralem, jak również diamentami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – zredukowania lub poszerzenia ich wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Pamiętajmy również o regularnym polerowaniu pierścionków, żeby prezentowały się doskonale przez długie lata.

Gdzie znajdziemy wyszukane srebrne pierścionki?

W każdym sklepie jubilerskim znajdziemy wyjątkową biżuterię. Zamiast jednak tracić majątek w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać też w sklepach internetowych, gdzie koszty są nawet o 20% lepsze. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych rozmiarach, okraszone szykownymi minerałami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby możemy oddać paczkę z powrotem. Takie witryny online to ogromny wybór i prawdziwa radość dla każdej damy.