Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci kupimy prawie wszystko, nadal wiele produktów warto kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Plusy odwiedzin u jubilera

Zakup platynowego pierścionka, wisiorka bądź broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli mamy zamiar nabyć obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli natomiast wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo zrobi nowy. Kolejnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej wskazówki złotnika. Wskaże on popularne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na imieniny, ślub czy komunię.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią pomocnicze usługi. Kluczową z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swoim zakładzie. Poprawi też obwód sygnetu, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inną ważną dla nas treść. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, albo mamy własny pomysł na broszkę lub naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu mamy niekompletną czy też zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]