Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Potrzebujesz kolczyków serduszek? Kliknij tu.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, wyśmienicie akcentują urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków występują na rynku? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na wesela

W jubilerstwie szeroko używa się motywu serca. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca stanowią delikatny dodatek do wielu stylizacji. Mogą występować zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, tylko dyskretnie podkreślają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być użyte do optycznego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki pasują na wesela, wizyty w teatrze bądź spotkania z ukochanym i doskonale komponują się one z szykownymi sukniami. Z kolei dziewczynki mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – idealny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku można kupić kolczyki serca wykonane ze srebra i złota. Modne są także modele pozłacane – niedrogie, a zarazem prezentują się bardzo wspaniale. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być ozdobione drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź rubinowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych przypadkach. Wręczone ukochanej osobie – matce, narzeczonej lub partnerce, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości i szacunku.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]