Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Skrzynkę telekomunikacyjną znajdziesz na http://bit.ly/2pRSyZc.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – określa to polskie prawo. W sprzedaży znajdziemy wiele ich typów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału bezprzewodowego

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego surowca i mieć stosowne wycięcia, które spełniają rolę wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych oraz szkodliwe warunki klimatyczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia można przyłączyć m. in. na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zachowaj porządek w środku szafki

Kluczowym elementem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu stosuje się specjalistyczne zasuwy. To ważne także w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie można zapominać także o uporządkowaniu przewodów – w tym celu wykorzystuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]