Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Wszystko o dostawcy przekładni falowych znajdziesz w tym miejscu.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych globalnych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory i silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni planetarnych i falowych, a także silników prądu stałego wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się dużą solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 95%), a także przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza też produkty Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]